Kredobank - надійний партнер Вашого бізнесу

PKO Bank Polskі SA (Powszechna Kasa Oszczędnoścі Bank Polskі Spółka Akcyjna) – найбільший польський банк за величиною активів. Є лідером на ринку депозитно-розрахункових рахунків, іпотечного кредитування, платіжних карток, обслуговування малих та середніх підприємств, обслуговування за допомогою електронних каналів. PKO Bank Polskі SA належить 100% акцій АТ «КРЕДОБАНК» і він є єдиним акціонером Банку.

Kredobank регулярно займає топові позиції у списках найнадійніших українських банків як за версією провідних ділових видань України, так і за офіційною статистикою Нацбанку. Станом на 01.07.2019 року, чисті активи Банку складають 17 511,6 млн. грн, що ставить Kredobank на 16 місце серед вітчизняних банків з найбільшою капіталізацією.

Kredobank має найвищий кредитний рейтинг за національною шкалою – uaAAA з позитивним прогнозом (від рейтингових агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг»). Отриманий Банком рейтинг за національною шкалою означає, що Банк характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.

Фінансова звітність Kredobank знаходиться у відкритому доступі. Ознайомитися з джерелами доходів, витратами і розміром активів Банку має змогу будь хто в цьому зацікавлений.

Надійність Kredobank підтверджують
рейтинги авторитетних медіа та агентств:

В Україні відкрито понад 80 відділень Kredobank. Клієнти Банку мають можливість отримувати готівку без комісії у всіх банкоматах України.

Kredobank обслуговує як фізичних, так і юридичних осіб, пропонуючи повний спектр банківських послуг: депозити, кредитування, лізинг, інтернет-банкінг, продаж цінних паперів та інші послуги.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Kredobank є кредитування і лізинг для агросектору. З цією метою ми реалізували пропозиції, які в повній мірі враховують потреби українських аграріїв.