Kredobank - надійний партнер Вашого бізнесу

Kredobank – український комерційний банк, заснований 1990 року у Львові. У 2003 році контрольний пакет акцій Kredobank придбав найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski. На сьогодні, цьому банку належить 99,6% акцій Kredobank.

Kredobank регулярно займає топові позиції у списках найнадійніших українських банків як за версією провідних ділових видань України, так і за офіційною статистикою Нацбанку. Станом на початок 2017 року, чисті активи Банку складають 11 004,5 млн. грн, що ставить Kredobank на 19 місце серед вітчизняних банків з найбільшою капіталізацією.

Kredobank має найвищий кредитний рейтинг за національною шкалою – uaAAA з позитивним прогнозом (від рейтингових агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг»). Отриманий Банком рейтинг за національною шкалою означає, що Банк характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.

Фінансова звітність Kredobank знаходиться у відкритому доступі. Ознайомитися з джерелами доходів, витратами і розміром активів Банку має змогу будь хто в цьому зацікавлений.

Надійність Kredobank підтверджують
рейтинги авторитетних медіа та агентств:

В Україні відкрито понад 100 відділень Kredobank. Клієнти Банку мають можливість отримувати готівку без комісії у всіх банкоматах України.

Kredobank обслуговує як фізичних, так і юридичних осіб, пропонуючи повний спектр банківських послуг: депозити, кредитування, лізинг, інтернет-банкінг, продаж цінних паперів та інші послуги.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Kredobank є кредитування і лізинг для агросектору. З цією метою ми реалізували пропозиції, які в повній мірі враховують потреби українських аграріїв.